وانت بار صادقیه

09193626365 همراه:

حمل اسباب سنگین

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی بسیار مهم است و وقتی نوبت حمل اثاثیه سنگین می رسد، اهمیت آن بیشتر هم می شود. این کار باید کاملا درست انجام شود و با بی دقتی و عجله صورت نگیرد.

همکاران ما در مجموعه وانت بار محله (شامل باربری شمال تهران، باربری غرب تهران، باربری شرق تهران، باربری مرکز تهران) با بهترین کیفیت بسته بندی و حمل بار و اثاث شما را انجام می دهند.

 

حمل اسباب سنگین

کارگر اسباب کشی

کارگر اسباب کشی و باربری باید در زمینه حمل و باربری هر گونه اثاثیه متخصص و حرفه ای باشد.

گاهی اوقات ممکن است برای تغییر دکوراسیون منزل و یا جابجایی بین طبقات خانه به کارگر حمل اثاثیه نیاز داشته باشید، چراکه جابجا کردن وسایل سنگینی مثل پیانو، گاوصندوق و یا یخچال ساید از عهده‌ی افراد عادی بر نمی آید و تجربه و مهارت هم لازم دارد.

کارگر اسباب کشی

بسته بندی لوازم

اولین مرحله در اسباب کشی بسته بندی وسایل و اثاثیه شما می باشد که لازم است با دقت و مهارت بالا انجام شود. 

پرسنل ما در باربری محله این کار را به بهترین شکل ممکن و با استفاده از کارتن های محکم و چند لایه و ضربه گیر برای شما انجام میدهند و به شما اطمینان خاطر میدهیم که در طول جابجایی و اسباب کشی هیچ گونه ضربه و آسیبی به اثاثیه و وسایل شما وارد نخواهد شد.

 

 

بسته بندی لوازم

کارتن بسته بندی

از جمله ضروری ترین تجهیزات برای جابجایی و اسباب کشی، کارتن بسته بندی می باشد.

کارتن ها در اندازه های مختلف می باشند . لازم است برای وسایل برقی و آشپزخانه از کارتن بزرگ استفاده نمایید و از کارتن کوچک برای بسته‌بندی لوازم کوچک و دکوری.

از مشخصه‌های اصلی کارتون اسباب کشی این است که مقاومت بالایی داشته باشد و بتواند وزن بار درون خود را به‌خوبی تحمل کند. 

کارتن بسته بندی

وانت بار صادقیه برای حمل بار و اثاثیه از ماشین های استاندارد استفاده می کند و شما می توانید طی تماس تلفنی با ما در هر منطقه ای از غرب تهران که باشید درخواست اعزام وانت بار دهید.

 وانت تلفنی صادقیه امکان عقد قرارداد با شرکت ها جهت حمل بار بین شهری را نیز فراهم نموده است و شما می توانید بار خود را از صادقیه به سایر شهرستان ها با بیمه و بارنامه دولتی ارسال نمائید.

وانت بار صادقیه با سال ها تجربه حمل اثاثیه در تهران خیال مشتریان خود را آسوده نموده که این امر در مجموعه وانت بار غرب تهران سلامت کالا و اثاثیه شما را هنگام حمل و انتقال تضمین می کند.

وانت تلفنی صادقیه متشکل از گروهی راننده و کارگر ماهر و خوش برخورد است که به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمت حمل بار و اثاثیه کوچک و اثاثیه خانه و شرکت می باشند.

تماس بگیرید